Nasze produkty powstają z soków, przecierów owocowych, suszonych kwiatów, świeżych ziół, olejków eterycznych ze skórek cytrynowych oraz aromatycznych przypraw.

Nie znajdziesz tutaj ulepszaczy smaku, konserwantów, barwników czy SZTUCZNYCH aromatów. Kordiały Mix Me tworzymy z najlepszych i TYLKO naturalnych składników, które gotujemy, macerujemy, wyciskamy i przetwarzamy.
KOMPOZYCJA, KTÓRA POWSTAJE TO SMAK NATURY.

Liczy się wnętrze

Mieszaj bez sprzętu barmańskiego!

Baza Mix Me została stworzona tak żeby każdy przy użyciu najprostszych naczyń mógł zrobić koktajl. Wystarczy kieliszek jako miarka, słoik lub bidon jako shaker oraz łyżeczka do zamieszania. Zatem sprzęt barmański może się przydać, ale nie jest niezbędny.

Baw się smakiem!

Mix Me to cztery różne smaki, które dają dziesiątki możliwości. Każdy możesz pomieszać z minimum pięcioma mocnymi alkoholami, winami musującymi, winami białymi, a także z wodą gazowaną, tonikiem czy jasnym piwem.

Mix Me nikogo nie dyskryminuje! Świetnie smakuje w koktajlach alkoholowych i bezalkoholowych. Warto spróbować drinków w wersjach bez procentów zarówno winami bezalkoholowymi jak i z mocnymi ‘alkoholami bezalkoholowymi’. Co najważniejsze, nasze kordiały barmańskie możesz wykorzystać w wielu różnych wariacjach koktajlowych. Dlatego posiadając choćby jeden smak możesz przygotować short drinki, long drinki, szoty na imprezę, koktajle wieloporcjowe w dzbanku, spritz’e czy koktajle bezalkoholowe.

 

Drinki wieloporcjowe z Mix Me

Nie tylko możesz wymieszać Mix Me z różnymi produktami, ale stworzyć z nimi różnorodne drinki! Jeszcze inną formą podania Mix Me są drinki w słojach na wesela lub większe imprezy. Drinki wieloporcjowe są znane jako poncze czy punch cocktails. I chociaż klasycznym sposobem jest podawanie ich dużych ‘bowlach’ wypełnionych owocami to wielokrotnie słoje z koktajlami wybierane są częściej, głównie ze względu na wygodę nalewania z kranika.
To rozwiązanie jest doskonałe na imprezy, na których nie mamy barmana, a chcemy poczęstować naszych gości dobrymi koktajlami. Nie chcąc tracić cennego czasu na mieszanie pojedynczych drinków, przygotowanie słoi z pysznymi drinkami może okazać się strzałem w dziesiątkę. Nie tylko Ty będziesz mieć więcej czasu podczas imprezy, ale i Twoi goście będą mogli sięgać po drinki, kiedy tylko będą chcieli.
Jak zrobić drinki w słojach? Z Mix Me to niezwykle proste! Żeby przygotować wieloporcjowy koktajl, wystarczy, że wlejesz do słoja: 4 butelki Mix Me, 3 butelki prosecco oraz 1 butelkę ginu. Następnie dodaj trochę lodu, delikatnie zamieszaj i gotowe! Prawie 40 koktajli dla swoich gości przygotowałeś w kilka minut. Dorzuć jeszcze kilka plastrów owocu dla dekoracji i ciesz się imprezą z bliskimi. Czeka Cię impreza? Zaopatrz się w zestawy Mix Me i zacznij działać!