Marek

Chciałem być graczem NBA. Na razie się nie udało, ale trenuję z kumplami co tydzień 😉 Udało mi się dostać do innej ligi – najlepszych barmanów flair na świecie. Miałem przyjemność wygrać ponad 60 razy międzynarodowe zawody barmańskie i 4-krotnie zdobyć tytułu Mistrza Świata Barmanów w stylu flair w federacjach IBA oraz WFA. Barmaństwo to moja pasja, radość i sposób na życie. Mieszanie smaków to mój żywioł. A moją inspiracją, motywacją, aniołem stróżem i diabłem jest Patrycja…

Patka

W życiu napędzają mnie słońce, morze i przyjaciele. Uwielbiam przyjmować gości w domu. Gotować dla przyjaciół to czysta przyjemność. Twardo stąpam po ziemi, lubię mieć życie pod kontrolą, dlatego z Markiem świetnie się uzupełniamy.

Przedstawiamy Wam Mix Me. To wyjątkowy projekt w naszym życiu, pierwszy wspólny. Prace trwały dwa i pół roku i jesteśmy szczęśliwi, że w końcu możemy Wam pokazać ich efekty.

Skąd pomysł na Mix Me?

Potrzeba jest matką wynalazku. W tym przypadku potrzeba i ograniczony budżet 🙂

Nie byłoby Mix Me gdyby mojej koleżance Kasi udało się wynająć barmana na imprezę urodzinową przyjaciółki…

Jak dziewczyny na imprezie miały zrobić coś bardziej wyszukanego niż wódka z colą bez barmana? Wtedy przyszedł mi do głowy pomysł na kordiał, który można dodać do każdego alkoholu albo napoju bezalkoholowego. Pojechałem po zakupy, przygotowałem miksy, jeszcze ciepłe zabrali na imprezę. To był strzał w dziesiątkę. Dziewczyny mieszały koktajle same i piły to na co miały ochotę, bo przecież wystarczy wlać Mix Me do wody, wódki, rumu, prosecco… do czego tylko chciały.

Na tym etapie to oczywiście nie nazywało się jeszcze Mix Me, ale to był początek…

Produkt wydawał się nam łatwy w przygotowaniu, ale rzeczywistość mocno zweryfikowała nasze przemyślenia i dopiero po ponad dwóch i pół roku ciężkiej pracy, wielu prób i błędów, dziesiątkach przeprowadzonych degustacji jesteśmy w stanie podzielić się z Wami finalną wersją.

Mix Me nie robiliśmy sami. Początkowy smak został wielokrotnie zmieniony na podstawie opinii od naszych przyjaciół, rodzin, znajomych, znajomych i rodzin znajomych. Zależało nam, żeby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Postawiliśmy na jakość i naturalność – w naszych produktach są tylko naturalne i jakościowe składniki bez dodatku barwników, konserwantów, ulepszaczy smaku czy sztucznych aromatów.
Więcej o Mix Me przeczytasz tutaj.